O Nas

Założyciel

Sławomir Turczyn tworzy markę już od wielu lat. Wirtuoz pędzla i nożyczek. Fryzjer z zawodu i zamiłowania, o którym już na początku kariery napisano, że jest mężczyzną, który odmieni życie niejednej kobiety.

W swojej pracy zawodowej stawia na jakość, wygląd i precyzję. Jego pasja i determinacja skierowały go na drogę sukcesu, gdzie został fryzjerem gwiazd, czyli Kobiet.

Jest autorem wielu ciekawych metamorfoz. Swoimi usługami chce sprawić, aby kobiety zapomniały o troskach i zmartwieniach dnia codziennego.

Jego życiowe motto brzmi: nie ubrania Cię ubierają lecz włosy!

O nas
nożyczki 2

Łukasz Kilarski

Fryzjer

Człowiek orkiestra! Zajmuje się działem męskim jak i damskim. Mega utalentowany człowiek, który swój warsztat szlifował pod okiem Sławka. Dokładność i precyzja to jego dwie ważne cechy. Na co dzień kopia Sławka – chodzi o humor.

placeholder.png

Dorota Sobczyk

Fryzjer

Na co dzień zajmuje się działem damskim jak i męskim. Lubi wyzwania. Jej staranność oraz dokładność w pracy zadowalają najbardziej wymagających klientów. 

placeholder.png

Julia Jędras

Fryzjer

Jej fryzjerstwo dopiero się rozpoczyna, ale ciężkie miesiące pracy u nas w salonie pozwoliły na ukierunkowanie jej w zawodzie fryzjer. Jedno już wiemy pięknie czesze i upina!

placeholder.png

Olga Stepchuk

Fryzjer

Kobieta, która swoim spokojem jak i zaangażowaniem zdobywa serca wielu klientów. Na co dzień zajmuje się działem męskim jak i damskim. Jej konikiem są upięcia.

placeholder.png

Elena Smirowna

Fryzjer

Elena jest profesjonalistką z 20-letnim doświadczeniem. W swojej pracy stawia na precyzję, jakość i wiedzę. Do włosów podchodzi z delikatnością oraz pełnym zaangażowaniem, uzyskując w ten sposób niesamowite metamorfozy.

placeholder.png

Zanna Savenia

Fryzjer

Zajmuje się działem męskim. Specjalizuje się w strzyżeniach klasycznych, do których wprowadza nutę nowoczesności. Ceni sobie precyzję i komfort klienta. 

Nasza Załoga

Atelier to nie tylko salon, ale przede wszystkim ludzie, którzy tworzą to miejsce z pasją oraz niebywałym zaangażowaniem.

Od 2017 roku naszą misją jest dbać o najwyższą obsługę, jakość i fachowość w dziedzinach fryzjerstwa damskiego oraz męskiego. 

O nas

Umów Wizytę w Naszym Salonie!

SMOLEC

WROCŁAW

O nas